Sanal Sunucu Neden Almalıyız? Yazdır

  • Sanal sunucu ihtiyacı
  • 110

Merhaba Arkadaşlar,

 

Sanal sunucu nedir ile başlayalım, Sanal sunucu evinizdeki bilgisayarın özelliklerinden ayıran tek şey 7/24 açık kalması ve internet bağlantı hızı daha yüksek ve stabil olabilmesidir. Bu sayede evinizde bulundurduğunuz bilgisayarı sürekli açık bulundurmanıza gerek kalmıyor. Ofiste bulunan cihaza erişmek için ofise gitmeniz gerekmez, ihtiyacınıza göre linux-windows sanal sunucu kurulumu yapılabilir.

 

Sanal sunucu üzerine microsoft office programları kurabilir, verilerinizi yedekleyebilir, alan adınızı barındırabilir ve oyun sunucuları kurabilirsiniz. Bunlarla beraber kurumsal firmalarda çalışanların kolaylıkla bağlantı sağlayabilmesi için alabilmektedir.

Uyguna güvenle sanal sunucu nasıl bulabilirsiniz? Piyasada bulunan fiyatların bazılarının çok yüksek bazılarının çok alçakta bulunduğunu görürsünüz. Bunun temel sebebi bir hizmeti satın alırken karşınızda 1 çalışanlı bir firmamı bulunuyor yoksa 10 dan fazla çalışanı ile 7/24 hizmet mi veriyor. 7/24 hizmet verip 10 dan fazla çalışanı bulunan firma giderini karşılayabilmek için ve kar payını eklediğinde fiyat yüksek gözükmektedir. Bunun yanı sıra 1 çalışanlı bir firma elindeki sunucuların sayısı az olup gideri de az olduğu için düşük fiyattan sağlayabilmektedir. Bizlerde 7/24 hizmet vermekteyiz ve birden fazla çalışana sahibiz ancak fiyatlarımızda alçak, en basit sebebinden biri günde yüzlerce satış yapabilmemiz otomasyona sahip olmamız ve çok uygun fiyata çok fazla hizmet sağlayabilecek bir kapasitemizin olmasıdır.

 

Bu makaleyi okuduktan sonra bizlere aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz.

Whatsapp : 0850 840 63 32

Teşekkürler...


Bu cevap yeterince yardımcı oldu mu?

<< Geri