VDS Paneli Hakkında Bilgilendirme

Merhaba Değerli Müşterilerimiz,Sorunsuz olarak kullanabileceğiniz kapatıp açabileceğiniz panelimiz aktif olmuştur.İyi Çalışmalar...

 

https://www.trserverim.com

Whatsapp/Tel : 0 850 840 63 32

Mail/Skype : [email protected]

13th May 2019
SMS BİLGİLENDİRMESİ

Merhaba,

SMS sistemimiz aktif olmuştur. Sms bildirimi almak istemeyen veya sms bildirimi gelmeyen müşterilerimiz bizimle iletişime geçerse anlık olarak işlem yapılacaktır.

Herhangi bir sorun için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

TRSERVERİM İNTERNET HİZMETLERİ
https://www.trserverim.com
Whatsapp : 0850 840 63 32

30th Apr 2019
Planlı Bakım Çalışması Duyurusu

Merhaba, Değerli müşterilerimiz 1 ve 2 Nisan arasında sunucularımız güncelleme ve donanımsal yenilemeler yapılacağından dolayı, bakım yapılacak donanımlarda bulunan hizmetlerde ara ara tek seferlik kesintiler olacaktır. Bu sebepten dolayı kullanmış olduğunuz hizmetinizin sürekli olarak yedeklemesini yapmanızı öneririz. ... Devamını Oku »

1st Apr 2019
28 - 30 Aralık Bakım Planlaması Bildirisi

Merhaba, Değerli müşterilerimiz 28 ve 30 Aralık arasında sunucularımız güncelleme ve donanımsal yenilemeler yapılacağından dolayı, bakım yapılacak donanımlarda bulunan hizmetlerde ara ara kesintiler olacaktır. Bu sebepten dolayı kullanmış olduğunuz hizmetinizin sürekli olarak yedeklemesini yapmanızı öneririz. Aksi bir ... Devamını Oku »

21st Dec 2018
27-28 Temmuz Planlı Bakım Çalışması

Merhaba, Değerli müşterilerimiz 27 ve 28 Temmuz arasında sunucularımız güncelleme ve donanımsal yenilemeler yapılacağından dolayı, bakım yapılacak donanımlarda bulunan hizmetlerde ara ara kesintiler olacaktır. Bu sebepten dolayı kullanmış olduğunuz hizmetinizin sürekli olarak yedeklemesini yapmanızı öneririz. Aksi bir ... Devamını Oku »

7th Jul 2018