Kullanım ŞartlarıÖnemli Hukuk Anlaşmaları

TrServerim Dünya genelindeki müşterilere web barındırma hizmeti sunar ve her bir müşteriyi korumak ve mevcut en iyi hizmetleri sunmakla yükümlüyüz. TrServerim'un tüm müşterileri aşağıdaki hizmet şartlarına tabidir:

Tazminat Politikası

Tüm TrServerim Sahipliği hizmet ve olanaklarını kendi sorumluluğunuzdadır kullanmayı kabul etmektesiniz. TrServerim, özellikle, satılabilirlik ve belirli bir amaca uygunluk ile ilgili tüm garantileri reddetti. TrServerim, hiçbir durumda, bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla, arızi, arızi veya başka zararlar da dahil olmak üzere herhangi bir kayıp veya veri kaybı veya diğer ticari hasarlardan sorumlu olmayacaktır.

Müşteri, TrServerim şirketine, onun temsilcilerine, müşterilerine, memurlarına ve yetkililere karşı makul avukatlık ücretleri de dahil olmak üzere tüm talepler, yükümlülükler, kayıplar, masraflar ve hasarlardan TrServerim 'yi savunacak, tazmin edecek, muhafaza edecek ve tutacaktır. Gerçekleştirilen veya gerçekleştirilen herhangi bir hizmetten ya da müşteri, acenteler, çalışanlar ya da atanlar tarafından satılan herhangi bir üründen kaynaklanabilecek ya da bu hizmetlerden kaynaklanabilecek herhangi bir garanti vermez. Müşteri, TrServerim sunucusu ile bağlantılı olarak satılan veya başka bir şekilde dağıtılan herhangi bir ürün veya ürün nedeniyle yaralanma nedeniyle doğan yükümlülüklere karşı TrServerim 'yi savunmaya, tazmin etmeye ve tutmaya devam etmeyi kabul eder.

TrServerim, müşterilerinin çıkarları için kendi sunucularında barındırılan herhangi bir siteye müdahale etme hakkını saklı tutar. Müşteri tarafından TrServerim sunucusundan müşteriye satılan arızalı ürünleri ihlal eden veya üçüncü bir şahsın mülkiyet haklarını ihlal ettiği iddia edilen herhangi bir materyal. Bu politikayı ihlal edenlerin tek yetkili, TrServerim olacaktır.

Fatura

Şu anda, plana bağlı olarak aylık, üç aylık, altı aylık ve yıllık faturalar koyuyoruz. Alınan hizmette geri-iademiz yoktur. Sipariş geçen ve hizmet alan her müşteri bu sözleşmeyi kabul etmiş sayılacaktır.

Visa, Master Card'ı kabul ediyoruz. Webhosting planları için hesabınızı ödeme yapmadan kuracağız. Müşterilerin şu anda ödemeyi yapmanın en kolay yolu olduğu için kredi kartı ile ödeme yapmaları önerilir. Havale/EFT ile yapılan ödemelerde ticket açmak zorundasınız. Aksi halde veri kaybında oluşabilecek sorunlarda firmamız sorumlu değildir. Tahmin edersinizki günlük 10-15 tane hizmet alınıp hizmet kapatılıp veya devam ettirilmektedir bunun takibi tek tek yapmamız imkansızdır.

Geç Ödemeler

Tüm hesaplar ilk etkinleştirildikleri tarihlere göre faturalandırılır. Devre dışı bırakıldıktan sonra 1 gün içinde yenilemek için ödeme yapmazsanız, hesabınız askıya alınır. Devre dışı bırakıldıktan sonra 2 gün içinde hizmet için ödeme yapmazsanız, faturanız feshedilecektir. Devre dışı bırakılıncaya kadar 2 gün boyunca bir e-posta hatırlatıcısı alacaksınız.

Kabul Edilebilir Kullanım Politikası

TrServerim tarafından sağlanan tüm hizmetler yalnızca hukuka uygun amaçlarla kullanılabilir. Birleşik Devletler Federal, Eyalet veya Şehir yasalarını ihlal eden herhangi bir bilgi, veri veya malzemenin iletilmesi, depolanması veya sunumu yasaktır. Bu, ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, telif hakkıyla korunan materyal, tehdit edici veya müstehcen olduğumuz konusunda karar aldığımız materyali ya da ticari sır ve diğer tüzükle korunan materyali içerir. Kabul edilebilir kullanım politikamız aktif ve sıkı bir şekilde uygulanmaktadır. Suçlanan içeriği veya kullanıcıları, keşfedilmez sıklıkla ağımızdan askıya alınır. Tüm TrServerim sunucularında pornografi yasaktır. Buna, cinsel açıdan açık veya sert resim ve / veya reklam içeren siteler dahildir.

Abone, sağlanan hizmetin, hizmetin şirketin ihmali dışındaki pek çok nedenden dolayı kesintiye uğrayabileceği ve hizmet kesintilerinden kaynaklanan hasarların tespitinin zor olduğunu kabul eder. Bu nedenle, abone, şirketin doğrudan ve münhasır kontrolü dışında bu tür sebeplerden kaynaklanan hasarlardan şirketin sorumlu tutulamayacağını kabul eder.

Bilgileriniz eksik yada sahte olması şüphesi ile firmamız sizden kimliğinizi doğrulamanızı isteme hakkına sahiptir. Bu bağlamda, istenilen bilgileri tedarik edilmemesi durumunda herhangi bir bildirim yapmaksızın İADE söz konusu olmadan hizmet ve müşteri hesabınız kalıcı olarak kapatılacaktır.

Firmamız tarafından sunulan ürün yada hizmetlerin her zaman haber vermeksizin müdahale hakkını saklı tutar. Almış olduğunuz hizmetin yönetim, güvenlik, yedekleme vb. kullanımını ve erişilebilirliğini kolaylaştıracak bütün sorumluluklar müşterilere aittir. Firmamız bu konuda yaptırıma maruz bırakılamaz.

Yasa Dışı Olanak Herhangi bir biçimde, telifli yazılımın veya diğer verilerin yetkisiz şekilde dağıtılması veya kopyalanması, taciz, dolandırıcılık, müstehcen materyal ticareti de dahil ancak bunlarla sınırlı değildir. İstenmeyen İçerik Ağımızda belirli türde içeriğe izin verilmemektedir. Yetişkinlere uygun herhangi bir açıklama içeriği barındırmıyoruz. Hacking, Cracking, Warez ve IRC ile ilgili içeriğe izin verilmez. Yazılım, ses ve video siteleri yalnızca kaynakların yazar ve telif hakkı sahibi iseniz veya materyalleri dağıtma hakkına sahipseniz barındırabilir. İçerik veya AUP ihlalinden dolayı askıya alınan hesaplar hiçbir koşulda geri ödenmez.

Sorumlulukların Sınırı

TrServerim sunucularının off-line gidişinden veya herhangi bir nedenden dolayı kullanılamamasından kaynaklanabilecek tesadüfi ve dolaylı zararlar da dahil olmak üzere, talep edilen herhangi bir hasardan TrServerim sorumlu olmayacaktır. Ayrıca TrServerim sunucularından herhangi bir web sitesinin yolsuzluğundan veya silinmesinden kaynaklanan tesadüfi veya dolaylı zararlar da dahil olmak üzere, talep edilen herhangi bir hasardan TrServerim sorumlu olmayacaktır. Tüm hasarlar, hizmetin derhal sona erdirilmesiyle sınırlı olacaktır.

Feragat

TrServerim, sistem kesintileri, çökmeler veya veri kaybından sorumlu tutulamaz. Bir müşterinin siteleri işlerse kazandığı tahmini tahmini kârlardan sorumlu tutulamayız. TrServerim tarafından sağlanan belirli hizmetler yeniden satılır. Bu nedenle TrServerim tarafından kullanılan bazı ekipman, yönlendirme, yazılım ve programlama işlemleri TrServerim tarafından direkt olarak veya yazılı değildir. Dahası, TrServerim müşteri hesaplarımızın kullanımından hiçbir şekilde sorumlu değildir. Herhangi bir şart veya koşul izlenemezse, söz konusu hesap otomatik olarak devre dışı bırakılacaktır. TrServerim uygun göründüğü için herhangi bir nedenle iadesi olmayan herhangi bir nedenle herhangi bir hesabı önceden bildirmeksizin kaldırma hakkımızı saklı tutuyoruz. TrServerim, bildirimde bulunmaksızın yukarıdaki Politikalar, Kılavuzlar ve Feragatnamelerin herhangi birini veya tümünü değiştirme hakkını saklı tutar.