Merhaba değerli kullanıcımız;

07.06.2019 tarihinde şu an ki veri merkezinde yaşamış olduğumuz kesintilerden dolayı sizlere yaşattığımız problemden dolayı özür dileriz. Bu  nedendendir ki; veri merkezi değişikliği kararı almış bulunmaktayız.

07.06.2019 -  Saat : 23:00 dan sabah 06:00 ya kadar bir aksilik olmaması durumun da kesinti planlanmaktadır. Kesintinin daha kısa sürmesini planlamaktayız bütün hazırlık ve planlamamızı o yönde yapmaktayız. Olası bir veri kaybı yaşamamak için sizlerin de önleminizi almanızı önemle rica ederiz. 

DGN Plus üzerinden alternatifli olarak hizmet vereceğiz. IPV4 (ip adresleri) değişmeden aynı şekilde sunucular devam edecek. Ancak sunucuların kapatıp açılması sonucunda kaydedilmesi gereken verilerin kaydedilmeden kapatıldığında yaşanabilecek veri kaybı vb. gibi durumların önüne geçmek amaçlı sizlerinde bu konuda aksiyon(YEDEK) almanız adına bilgilendirme yapılmaktadır. Herhangi bir veri kaybı yaşanmaması adına gereken bütün önlemleri almaktayız ancak olası bir veri kaybında hiçbir suretle firmamızın sorumlu tutulamayacağını da ayrıca bilgilerinize sunarız. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Bu süreç zarfında santralimizi arayarak yada whatsapp / skype üzerinden bilgi alabilirsiniz.

www.trserverim.com

Tel- Whatsapp : 0850 640 6332

Skype : [email protected]Wednesday, June 5, 2019

<< Geri